Jūsų poilsiui

Pirtis. Pripildyta švelnaus muzikos skambesio ir žolelių aromato, sukelia paslaptingą, atpalaiduojantį ir raminantį pojūtį. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota ir parinkta, kad padėtų pažinti slėpiningą pirties ritualų pasaulį.
Kubilas. Pasak japonų išminčių, ši ganėtinai paprasta procedūra turi didžiulį profilaktinį poveikį nuo gripo, slogos, be to labai padeda esant medžiagų apytakos sutrikimams, sergant reumatu, širdies ir kraujagyslių bei nervų ligomis, mažina įtampą ir stresą.
Masažo terapija. Holistinis masažas ramina (75% visų mūsų ligų yra sukeltos streso), skatina kraujo ir limfos apytaką, virškinimą, atliekų pašalinimą ir odos ląstelių regeneraciją, taip pat tai yra instinktyvus metodas malšinant skausmą. Holistinis masažas yra natūrali ir saugi terapija visiems.
Joga. Joga nėra išorinis patyrimas, jogoje mes nekuriame nieko dėl kitų. Atlikdami įvairias asanas (fizines pozas), mes stebime ką mes darome ir kaip mes tai darome. Mes tai atliekame tik dėl savęs. Jogos praktika prasideda, kai mes išmokstame suvaldyti savo mintis. Joga moko būti tiek fiziškai, tiek dvasiškai stipriu.